• Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda i nuncjusz apostolski w Polsce Salvatore Pennacchio
  Ten zestaw to dowód na to, jak ważną rolę odgrywają dodatki. W komentarzach dotyczących stylizacji, w której prezydentowa wystąpiła na wczorajszym spotkaniu w Korpusem Dyplomatycznym, dominują te dotyczące kolczyków. Suknia, mimo że też można by wiele o niej powiedzieć, została zdecydowanie na drugim planie, choć i o niej napisano co nieco...
 • Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda
  Ten zestaw do dowód na to, że czasami najdrobniejsze elementy stylizacji zwracają największą uwagą i "robią" całościowy efekt...
 • Królowa Elżbieta II z małżonkiem, księciem Filipem
  Diamentowy jubileusz królowej i najwspanialsze diamenty na specjalnej wystawie. Z okazji 60-lecia panowania królowej Elżbiety otwarta zostanie wyjątkowa ekspozycja iście królewskich klejnotów i ozdób monarchini.
 • Iwona Pavlović w zastanawiających kolczykach
  Nie tylko cztery dziesiątki dla Billa, nie tylko odpadnięcie Jagny Marczułajtis, nie tylko promocja musicalu z Nataszą Urbańską w roli głównej. W czasie ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" hitem były także dość nietypowe kolczyki jednej z jurorek.
 • Tatuaże w nowej kolekcji Gaultiera
  Jean-Paul Gaultier zaskoczył kolejny raz. Podczas sobotniego pokazu na paryskim Tygodniu Mody przedstawił intrygującą kolekcję, którą dopełniały tatuaże i piercing. Pikanterii dodały otwarte garderoby, w których, na oczach zgromadzonych, przygotowywano modelki.
 • Kolczyki niewolnic? Artykuł w Vogue przyczyną skandalu. Źródło: Vogue Italia
  Biżuteria w centrum kontrowersji. Włoska edycja magazynu "Vogue" musiała przeprosić za artykuł i sesję zdjęciową zatytułowane "Kolczyki niewolnic" po tym, jak czytelnicy uznali je za rasistowskie.
 • Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim"
  Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim". Kreacja zostanie wystawiona na widok publiczny 23 lipca w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających.
 • Colin Firth
  Dystyngowany zdobywca Oscara za nie mniej dystyngowaną rolę króla przyznał, że nie zawsze wyglądał tak schludnie i elegancko, jak dziś.
 • W tych kolczykach zagra Maria Szarapowa
  Rosyjska tenisistka Maria Szarapowa ogłosiła na swojej stronie internetowej, że wystąpi w wielkoszlemowym turnieju Roland Garros (pula nagród 17,520 mln euro), który 22 maja rozpocznie się na kortach ziemnych w Paryżu, w... diamentowych kolczykach od Tiffany'ego.
 • Kolczyki niszczą zęby
  Nosisz je, by dodać sobie urody. Jednak efekt może być wręcz odwrotny. Kolczyki mogą szkodzić również zdrowiu.