Rekordowy rok dla Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
23 sierpnia 2011 57 tys. pasażerów przewiozła już w tym roku wąskotorowa Bieszczadzka Kolejka Leśna - poinformował prezes fundacji zarządzającej BKL, Stanisław Wermiński. "Zapowiada się rekordowy rok. Szacujemy, że przez cały tegoroczny sezon przewieziemy ok. 75 tys. osób" - powiedział Wermiński.