• Janusz Kołodziej
  Żużlowiec Fogo Unii Leszno Janusz Kołodziej zdobył w Lesznie czwarty w swojej karierze tytuł indywidualnego mistrza Polski. W biegu finałowym pokonał Bartosza Zmarzlika (truly.work Stal Gorzów) oraz Macieja Janowskiego (Betard Sparta Wrocław).
 • Janusz Kołodziej
  Janusz Kołodziej wygrał pierwsze w karierze zawody Grand Prix na żużlu. W sobotę 35-letni zawodnik triumfował w trzeciej rundzie mistrzostw świata w Pradze. Drugi był Duńczyk Leon Madsen, a trzeci Patryk Dudek, lider klasyfikacji generalnej cyklu.
 • Paweł Kołodziej
  Paweł "Harnaś" Kołodziej, w rodzinnej Krynicy-Zdroju, w dwunastorundowym pojedynku pokonał na punkty jednogłośną decyzją sędziów rumuńskiego pięściarza Giuliana Ilie. Stawką był pas mistrza interkontynentalnego federacji IBF, który przywiózł rywal.
 • Krzysztof Kasprzak i Tomasz Gollob dziękują sobie po biegu
  Znamy skład Polaków na półfinał żużlowego Drużynowego Pucharu Świata, który odbędzie się 11 lipca w King's Lynn. Niespodzianką jest powołanie do reprezentacji Krzysztofa Kasprzaka.
 • Janusz Kołodziej miał wypadek na torze w Lesznie
  Janusz Kołodziej nie będzie miło wspominał Grand Prix w Lesznie. Polak w 20. biegu miał bardzo groźnie wyglądający wypadek. Na szczęście nasz żużlowiec wyszedł z tego cało.
 • Grozi nam bunt żużlowców
  Jeśli FIM nie zrezygnuje ze zmian, to w tym roku w Polsce nie odbędą się żadne zawody żużlowe - krajowe, Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata. Dlaczego? Żużlowcy zapowiadają bunt, bo boją się nowych tłumików, które ich zdaniem zagrażają życiu.
 • 85-letni Czesław Kiszczak zeznawał przed sądem w Warszawie.
  "Wprowadzenie stanu wojennego było koniecznością. Nie było już szans na porozumienie z Solidarnością" - zeznawał były szef MSW gen. Czesław Kiszczak w procesie byłego członka Rady Państwa PRL Emila Kołodzieja. Kołodziej jest sądzony za przekroczenie uprawnień przez głosowanie w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 r. za dekretami o stanie wojennym.