• Kadr z filmu ""I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!"
  Film "Za jakie grzechy, dobry Boże?" uznawany był za jedną z najlepszych komedii francuskich ostatnich lat. Doczekaliśmy się jego kontynuacji i... mamy polski zwiastun "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!".
 • Francuska komedia "Kręcisz mnie" w kinach o 21 września
  To komedia romantyczna, która w przekorny sposób nawiązuje do kultowych „Nietykalnych”. Historia bogatego playboya, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka. „Rolling to You” to debiut reżyserskiaktora komediowego, Francka Dubosca, znanego polskim widzom z występu w przeboju „Asterix na olimpiadzie”. Oto zarys fabuły: Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.
 • Kadr z filmu "Nasze najlepsze wesele". Komedia w kinach od 18 maja
  Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre'a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania... A skoro film zapowiadany jest jako komedia, to wiadomo, że nie wszystko może się udać. Zobacz polski zwiastun produkcji.
 • Kadr z fiilmu "Nasz najlepszy rok"
  Francja, słynna z wina Burgundia i rodzinne tajemnice. To wszystko serwuje widzom obraz "Nasz najlepszy rok". Film w kinach już od 13 października. Zobacz polski zwiastun.
 • Film "Alibi.com" od 21 lipca w kinach
  Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi więc zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo, jak wiadomo, ma raczej krótkie nogi… Film w reżyserii Philippe Lacheau (i z nim w roli głównej od piątku, 21 lipca w kinach.
 • Francuska komedia "Czym chata bogata" w reżyserii Philippe de Chauverona od 14 lipca w kinach. W rolach głównych pojawią się Christian Clavier oraz Ary Abittan.
  Celebryta w studiu telewizyjnym obiecuje, że przyjmie do siebie rodzinę cygańską. I... słowa dotrzymał. Komedia "Czym chata bogata" od 14 lipca w polskich kinach.
 • "Alibi" w kinach od 21 lipca
  Francuska komedia w reżyserii Philippe Lacheau od 21 lipca w naszych kinach. W rolach głównych pojawi się sam reżyser, Elodie Fontan, Hulien Arruti, Julien Arruti oraz Tarek Boudali.
 • Francuska komedia "Czym chata bogata" w reżyserii Philippe de Chauverona od 14 lipca w kinach. W rolach głównych pojawią się Christian Clavier oraz Ary Abittan.
  Francuska komedia w reżyserii Philippe de Chauverona od 14 lipca w kinach. W rolach głównych pojawią się Christian Clavier, Ary Abittan, Elsa Zylberstein, Cyril Lecomente. Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę "Czym chata bogata", nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje, czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do zjednania czy do katastrofy. Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • Film "Alibi.com" od 16 czerwca w kinach
  Jeśli tylko zaczynamy rozrabiać, albo nasze upodobania nie przystają do naszego środowiska - potrzebujemy alibi. Kiedy szykujemy je sami, wpadamy na kłamstwie. Dlatego wato zaufać specjalistom. Francuska komedia od 16 czerwca w kinach.