• "Last Christmas" w kinach od 29 listopada
  Doskonale znana z "Gry o tron" Emilia Clarke, Henry Golding oraz Emma Thompson pojawią się w filmie "Last Christmas", który do polskich kin wkroczy 29 listopada. Zobacz polski zwiastun podukcji. 
 • Całe szczęście_plakat bb mail
  8 marca, w Dzień Kobiet, do kin wejdzie nowa komedia romantyczna „Całe szczęście”. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów ruszyła już przedsprzedaż biletów. Dziś prezentujemy specjalne plakaty z bohaterami filmu. Nowa komedia romantyczna produkcji TVN to - jak pisze dystrybutor - "pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wbiega celebrytka i gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?"
 • Kadr z filmu "Planeta singli 3"
  Dystrybutor filmu, firma Kino Świat poinformowała, że w weekend otwarcia na trzecią część komedii do kin poszło prawie 300 000 (295 129) widzów. "Planeta Singli 3" jest kolejnym tegorocznym hitem frekwencyjnym.
 • Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr
  Komedia "Planeta Singli 2" wciąż przyciąga widzów do kin (zobaczyło ją już ponad 1,5 miliona widzów!), a już mamy zapowiedź trzeciej części, gdzie oprócz bohaterów z dwóch pierwszych części, pojawią się nowe gwiazdy takie jak Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz, czy powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis.
 • "Pech to nie grzech" - koemdia romantyczna w kinach od 25 grudnia 2018 roku fot. Tomek Paczkowski/Figaro
  Czy z przyjaźni może narodzić się miłość? Jak nie przegapić tego uczucia? Bohaterowie filmu "Pech to nie grzech" zdecydowanie gubią się w swoich uczuciach, co prowadzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji. Co jednak musi się wydarzyć, aby Natalia (Maria Dębska) i Piotr (Mikołaj Roznerski) uświadomili sobie co tak naprawdę ich łączy? Jaki wpływ na to ma piękna narzeczona Piotra, Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) oraz jej zakład z ukochanym? Jak potoczą się losy tych bohaterów widzowie przekonają się w kinach już 25 grudnia. Oto galeria zdjęć z filmu.
 • Kadr z filmu "Planeta Singli 2"
  Ponad milion Polaków obejrzało „Planetę Singli 2”, czyli drugą część kinowego hitu sprzed dwóch lat z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą.
 • Ania Dąbrowska
  Z początkiem października na ekrany kin wejdzie film „Serce nie sługa”. W rolach głównych zobaczymy Pawła Domagałę, Romę Gąsiorowską, Borysa Szyca, Magdalenę Różczkę i Mateusza Damięckiego. Już dzisiaj możemy zobaczyć teledysk do piosenki Ani Dąbrowskiej towarzyszącej komedii.
 • Francuska komedia "Kręcisz mnie" w kinach o 21 września
  To komedia romantyczna, która w przekorny sposób nawiązuje do kultowych „Nietykalnych”. Historia bogatego playboya, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka. „Rolling to You” to debiut reżyserskiaktora komediowego, Francka Dubosca, znanego polskim widzom z występu w przeboju „Asterix na olimpiadzie”. Oto zarys fabuły: Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.
 • "Też go kocham" - w filmie Ethan Hawke, Rose Byrne i Chris O’Dowd
  Co zrobisz, gdy twój największy idol zakocha się w twojej dziewczynie - pytają twórcy filmu "Też go kocham". Ethan Hawke, Rose Byrne i Chris O’Dowd w miłosnym trójkącie w filmie, który jest już w kinach. Zobacz zdjęcia z ekranizacji powieści "Juliet, naga" Nicka Hornby'ego.
 • Agnieszka Więdłocha w filmie "Kobieta sukcesu"
  "Kobieta sukcesu", nowa komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą, w kinach już 8 marca. W rolach głównych: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa, Bartosz Gelner, Mikołaj Roznerski i Paulina Gałązka.