• gracz przed monitorem
  "Zawodowi gracze komputerowi mają podpisane kontrakty ze swoją drużyną i otrzymują comiesięczną pensję za to, że reprezentują jej barwy. Oprócz tego wygrywają nagrody na turniejach. Dodatkowo trzeba uwzględnić dochody ze źródeł reklamowych oraz ze streamowania". Z Maciejem Sawickim komentatorem meczów komputerowych i znawcą e-sportu rozmawiamy o rozwoju branży i możliwościach zarabiania na graniu w gry komputerowe.
 • Tomasz Zimoch
  "Kilka dni temu zadzwonił dziennikarz tzw. dobrej zmiany. Znamy się. Jak pani wie, kiedyś nie było wielkich podziałów w środowisku dziennikarskim. Nie powiem kto, żeby mu nie zaszkodzić. Powiedział tylko, że przeprasza za to, co się dzieje, i podziękował za moją postawę" - mówi Tomasz Zimoch w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
 • Tomasz Zimoch
  Głośnym wywiadem udzielonym Dziennikowi Gazecie Prawnej zakończył swoją karierę komentatora sportowego w Polskim Radiu, ale to jeszcze nie koniec jego problemów. Niewykluczone, że Tomasz Zimoch będzie musiał zapłacić odszkodowanie swojemu byłemu już pracodawcy.
 • Tomasz Zimoch
  W ostatnim numerze Magazynu DGP ukazał się wywiad z popularnym komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem. Według Polskiego Radia, którego Zimoch jest pracownikiem, padały w nim "sformułowania bardzo krzywdzące, grające na skrajnych emocjach, nie mające żadnego odbicia w rzeczywistości". Publiczny nadawca w konsekwencji zawiesił Tomasza Zimocha w pełnieniu obowiązków pracowniczych - poinformował "Press".
 • Tomasz Zimoch
  W ostatnim numerze Magazynu Dziennika Gazety Prawnej ukazał się wywiad z popularnym komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem. Według Polskiego Radia, którego Zimoch jest pracownikiem, padały w nim "sformułowania bardzo krzywdzące, grające na skrajnych emocjach, nie mające żadnego odbicia w rzeczywistości". Na zarzuty rozgłośni dziennikarz odpowiedział na swoim profilu na Facebooku.
 • Zmarł Bohdan Tomaszewski
  W Warszawie, w wieku 93 lat, zmarł Bohdan Tomaszewski. Powstaniec warszawski, uosobienie dobrego smaku, legenda dziennikarstwa, popularyzator tenisa, człowiek, który transmisję sportową nierozerwalnie uzupełnił słowem "elegancja".
 • Twitter - zdjęcie ilustracyjne
  Publikacja "Gazety Wyborczej" o wydatkach PO i PiS wywołała wrzenie na popularnym portalu społecznościowym. Tym bardziej, że na liście tych, którzy pobierali pieniądze od dwóch największych partii politycznych znaleźli się znani komentatorzy i publicyści...
 • Jarosław Kuźniar
  Do nagrody Wiktora 2012 nominowano w sumie 50 osób w 10 kategoriach. Uroczystość wręczenia Wiktorów odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie w sobotę 6 kwietnia. Na razie nie wiadomo, która telewizja pokaże ceremonię wręczenia nagród. Oto lista nominowanych w kategoriach Komentator lub Publicysta oraz Prezenter TV.
 • Rosyjski dziennikarz, który komentował mecz Wołgi Niżny Nowogród z Lokomotiwem Moskwa, musiał być już bardzo znudzony. Choć było go słychać, dał wyraz swemu nastrojowi w 91. minucie spotkania. Zapomniał się czy zrobił to specjalnie?
 • Barack Obama
  W polityce zagranicznej prezydent Barack Obama wykazuje chwiejność, odwlekając decyzje w obliczu kryzysów tak długo, że szkodzi to interesom USA - to teza neokonserwatywnego publicysty "Washington Post", Michaela Gersona.