Czesi boją się komornika. Ściągają z zagranicy swój majątek
01 czerwca 2011 Czeskie władze przegrały spór sądowy z firmą, która domagała się gigantycznego odszkodowania. Rząd wpadł jednak na pomysł jak utrudnić ściąganie długu. Z całego świata zbierają więc wypożyczone dzieła sztuki, należące do czeskich muzeów. Boją się, żeby ich nie aresztował komornik.