• Agata Duda i Andrzej Duda
  "Większość partii parlamentarnych poparłaby przyznanie stałego wynagrodzenia dla pierwszych dam. Z postulatem o uregulowanie kwestii pensji dla żon obecnego i byłych prezydentów wystąpiła niedawno Anna Komorowska", informuje "Super Express".
 • Anna Komorowska i Bronisław Komorowski
  W kampanii wyborczej pojawiły się dzieci prezydenta Bronisława Komorowskiego, również Anna Komorowska zaczyna udzielać się intensywniej. Pierwsza dama udzieliła wywiadu, w którym opowiada o prezydenturze męża i rodzinie.
 • Para prezydencka na strażackiej uroczystości w Maćkowej Rudzie
  Kiedy upał daje się we znaki, człowiek robi się ospały. Prezydent Bronisław Komorowski pozwolił sobie zmrużyć oczy w czasie oficjalnej uroczystości u strażaków w Maćkowej Rudzie. W ślady męża poszła również Anna Komorowska. Chwilową niemoc pary prezydenckiej uchwycili fotoreporterzy.
 • Dziś pogrzeb Tadeusza Mazowieckiego, pierwszego niekomunistycznego premiera Polski po 1945 roku. Uroczystość będzie miała charakter państwowy. Wczoraj tłumy Polaków oddały hołd premierowi w kaplicy Pałacu Prezydenckiego, gdzie wystawiona była trumna z jego ciałem. 
 • Anna Komorowska i Bronisław Komorowski
  Nieczęsto pierwsza dama komentuje bieżącą politykę. Tym razem było jednak inaczej. Anna Komorowska jest zaniepokojona zmianami w ustawie aborcyjnej, o których głośno w Sejmie. Chwali za to premiera Donalda Tuska.
 • Norweska para królewska i para prezydencka
  Pieczony comber z renifera, mus z pieczonego łososia i opiekana żabnica - to niektóre z dań, które podano na przyjęciu w Teatrze Wielkim w Warszawie. Goszcząca w Polsce norweska para królewska podjęła tam wieczorem polską parę prezydencką.
 • Anna Komorowska
  W związku z antyimigracyjnym portalem Partii na rzecz Wolności (PVV) rozważano jako jedną z opcji odwołanie udziału prezydentowej Anny Komorowskiej w środowym otwarciu sezonu w holenderskich ogrodach Keukenhof - ujawnił ambasador RP w Hadze Janusz Stańczyk.
 • Anna Komorowska
  Anna Komorowska zaapelowała w poniedziałek do kobiet, by namawiały swoje przyjaciółki i sąsiadki do głosowania w wyborach 9 października. Te panie, które namówią najwięcej znajomych do oddania głosu, prezydentowa zaprasza na spotkanie do Belwederu 5 października.
 • Anna Komorowska
  Małżonka prezydenta Anna Komorowska podczas III Europejskiego Kongresu Kobiet zaapelowała o jak najliczniejszy udział w wyborach. Przewodniczący PE Jerzy Buzek podkreślił, że dzięki Kongresowi przesłanie równości dotrze do wszystkich w Polsce.
 • Anna Komorowska
  Uroczystym apelem w Dąbrowie Górniczej (Śląskie) zainaugurowano w sobotę obchody 100-lecia harcerstwa w Zagłębiu Dąbrowskim. Uczestnicząca w uroczystościach prezydentowa Anna Komorowska podkreślała, że mimo upływu lat, idea harcerstwa jest wciąż ta sama.