"Szykujemy się do wejścia do rządu". Polityk Konfederacji zapowiada
05 czerwca 2025-Szykujemy się do wejścia do rządu jako cała Konfederacja, ale po wyborach, które zwiększą mandat Konfederacji - zapowiedział w RMF FM Przemysław Wipler. Podkreślił, że przedterminowe wybory byłyby "dobre dla Polski i dla Konfederacji". Jego zdaniem w mniejszościowym rządzie nie będzie PiS-u. -Nikt nie będzie chciał do tego rządu brać polityków Prawa i Sprawiedliwości - stwierdził.