PiS o liście Ziobry do TK: Opozycji wolno donosić w Brukseli, a ministrowi nie wolno napisać listu. To jest naprawdę chore
06 kwietnia 2016List ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry do prezesa Trybunału Konstytucyjnego jest apelem o działanie zgodnie z prawem i należy go traktować jako informację - oceniają politycy PiS. Ich zdaniem niezgodna z prawem jest środowa rozprawa Trybunału.