• Charles Aznavour wystąpił w Polsce
  "Jestem chyba jedynym, który otwarcie przyznaje, że korzysta na scenie z prompterów. Jeśli się pochylę do nich, to znaczy, że muszę sobie przypomnieć tekst" – żartował ze sceny legendarny Charles Aznavour podczas występu w Sali Kongresowej. I pokazał, że w wieku 90 lat wciąż można znakomicie bawić i siebie, i publiczność.
 • Charles Aznavour obchodzi 90. urodziny
  "Przyjęcia urodzinowe są dla 18-latków" – powiedział w jednym z ostatnich wywiadów. "Nie przejmuję się moimi urodzinami. 89 lub 90 lat, co za różnica. Sala koncertowa była wolna tego dnia, więc się zgodziłem" – mówił legendarny francuski piosenkarz Charles Aznavour i właśnie dziś w Berlinie będzie obchodzić 90. urodziny. Oczywiście, na scenie.
 • Sixto Rodriguez
  "Wyprodukowałem albumy wielu wielkim artystom, jak chociażby Peter Frampton i Jerry Lee Lewis, ale nigdy nie spotkałem kogoś tak utalentowanego jak Rodriguez. Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego nie został wtedy wielką gwiazdą" – opowiada w dokumencie "Sugar Man" producent drugiej płyty Sixto Rodrigueza "Coming From Reality" Steve Rowland. Dlaczego? Oto jest pytanie!
 • Rodriguez wystąpi w Polsce dwukrotnie
  Bilety na występ Sixto Rodrigueza w Warszawie wyprzedano w błyskawicznym tempie, więc artysta zgodził się dać jeszcze jeden koncert.
 • Dianne Reeves – jazzowa królowa zaśpiewa w Warszawie
  Swoją najnowszą płytę "Beautiful Life" koncertem w Warszawie (Teatr Wielki, 14.12) będzie promowała jedna z gwiazd współczesnej wokalistyki jazzowej Dianne Reeves. Występ będzie miał świąteczną oprawę.
 • Gwiazda filmu "Searching For Sugar Man" wystąpi w Sali Kongresowej
  Rodriguez, o którym świat dowiedział się za sprawą znakomitego dokumentu "Searching For Sugar Man", 28 marca zagra w warszawskiej Sali Kongresowej.
 • Tori Amos promuje "Gold Dust"
  W sobotę Tori Amos zagrała koncert w Sali Kongresowej w Warszawie z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej. Wokalistka podziękowała muzykom za występ specjalną piosenką.
 • Tori Amos na zdjęciach z sesji zdjęciowej do płyty "Gold Dust"
  – Chciałam po prostu zrobić coś, co będzie piękne, pełne pięknej muzyki i pięknych opowieści – mówi Tori Amos i dwadzieścia lat po swoim debiucie przypomina na płycie "Gold Dust" swoje największe przeboje w nowych aranżacjach. Na żywo wykona je 13 października w Sali Kongresowej z Polską Orkiestrą Radiową. Koncerty Tori Amos to zawsze wyjątkowe wydarzenie, więc i tym razem w Warszawie nie może być inaczej...
 • Były wokalista Simply Red zaśpiewa solo w Warszawie
  Mick Hucknall, były wokalistka brytyjskiej grupy Simply Red, wystąpi w Polsce. Solowy koncert artysty odbędzie się 26 marca 2013 r.
 • Chris de Burgh wraca do Polski
  Chris de Burgh – autor przeboju "The Lady In Red" – zagra koncert 9 maja 2013 roku w Sali Kongresowej w Warszawie.