• Koniec Świata
  Koniec świata, jaki znamy, bywa nieunikniony. Ale żeby się zaczął, potrzeba splotu paru okoliczności.
 • Ciemne chmury
  Czy rzeczywiście jest tak źle? Czy naprawdę żyjemy na przednówku wielkiego, nieuchronnego kataklizmu, do którego sami – czytaj: Zachód – się doprowadzimy? A może to nie do końca tak. Albo jeszcze dosadniej: może żadna katastrofa na horyzoncie się nie czai, a jedynie my zatraciliśmy zdolność racjonalnego myślenia?
 • festiwal
  Kabanos, Koniec świata i Kobranocka to kolejni artyści, którzy dołączają do składu Jarocin Festiwal 2016. Wcześniej ogłoszeni artyści tegorocznej edycji, to Slayer, The Prodigy, Five Finger Death Punch, TSA, Farben Lehre, Oberschlesien i Luxtorpeda.
 • Koniec świata
  Czy jeszcze w tym tygodniu będzie koniec świata? Jeżeli wierzyć informacjom publikowanym w internecie, jeszcze we wrześniu w Ziemię ma uderzyć potężna asteroida. To ma wywołać katastrofalne skutki dla naszego globu i w efekcie doprowadzić do zniszczenia kuli ziemskiej. Asteroida miałaby doprowadzić do katastrofy do 28 września.
 • Kometa nad Ziemią
  Kometa ISON może być najbardziej spektakularnym zjawiskiem na niebie w roku 2013. Tymczasem niektórzy już wieszczą kolejny koniec świata.
 • Chichen Itza miasto Majów przywitało koniec świata
  W piątkowy poranek nad starożytnym miastem Majów Chichen Itza zawisły ciemne chmury i zerwał się porywisty wiatr. Tłum wpatrywał się w niebo, bezskutecznie wyczekując jakiegoś znaku. Pierwszy dzień nowej ery przyciągnął na Półwysep Jukatan tysiące turystów.
 • Nagły wybuch na Słońcu, zderzenie z planetoidą, zaburzenie biegunów magnetycznych, wirus albo inwazja zombi – scenariuszy końca świata nie brakuje. Ludzkość straszyła się apokalipsą od wieków. Teraz wreszcie nauczyła się na niej porządnie zarabiać.
 • Góra Pic de Bugarach we Francji
  Francuskie miasteczko Bugarach jest oblężone przez tłumy, które wierzą, że wznosząca się nieopodal a Pic de Bugarach ochroni ich przed końcem świata. Okazuje się, że wśród nich są także... kosmici.
 • Koniec świata - zdjęcie ilustracyjne
  Nagły wybuch na Słońcu, zderzenie z planetoidą, zaburzenie biegunów magnetycznych, wirus albo inwazja zombi – scenariuszy końca świata nie brakuje. Ludzkość straszyła się apokalipsą od wieków. Teraz wreszcie nauczyła się na niej porządnie zarabiać.
 • To miał być ostatni dzień w dziejach, postanowiliśmy więc pożegnać się ze światem z przytupem. Z końca świata nic nie wyszło, ale to nie znaczy, że nic się nie działo. Tak nam minął ten dzień!