• "Dobra zmiana"
  Od grudnia 2015 roku powstaje film dokumentalny w reżyserii Konrada Szołajskiego o kulisach "dobrej zmiany". Twórcy mają jednak problem z zebraniem funduszy na dokończenie dzieła.
 • Walka z szatanem
  Wyreżyserowany przez Konrada Szołajskiego dokument "Walka z szatanem" to historia trzech młodych kobiet, które wierzą, że są opętane, a pomocy szukają u egzorcystów. W pokonywaniu trudności bohaterki są wspierane przez najbliższych i księży. Premiera filmu już 4 października na antenie HBO.
 • Roman Kłosowski i Konrad Szołajski
  Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Tyniec i Andrzej Grabowski zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej". – To film kontrowersyjny, ale prawdziwy. Jest trochę dramatyczny i trochę śmieszny. Moja rola odbiega od szablonu Maliniaka. Bardzo się z tego cieszę – mówił Roman Kłosowski na uroczystej premierze w warszawskim kinie "Muranów". Widzowie będą mogli oglądać film w kinach już od 25 maja.
 • seks pocałunek
  28 sierpnia odbędzie się telewizyjna premiera nowego dokumentu HBO Polska - "I Bóg stworzył seks" Konrada Szołajskiego. Autor "Podrywu po polsku" i "Pani od seksu" przygląda się tym razem problematyce seksu wśród katolików. Przedstawia ich dylematy dotyczące styku wiary i cielesności.