Pawlak poleciał do Turcji. Chce przyciągnąć biznes do Polski
11 kwietnia 2011 Waldemar Pawlak chce zdobyć dla Polski strategicznych inwestorów. Postanowił więc znaleźć ich w Turcji. Na forum biznesu przekonywał przedsiębiorców z Ankary, że warto dać Polsce szanse, bo oferujemy zagranicznym biznesmenom naprawdę dobre warunki.