• Kobieta przy komputerze
  Darmowe konta osobiste mają się – wbrew pesymistycznym prognozom – dobrze. Potwierdzają to wyniki jesiennego rankingu internetowych kont osobistych. Które konto będzie najlepsze dla aktywnego klienta, zasilającego je miesięcznie kwotą 2 800 zł? Sprawdźmy to!
 • PKO BP, mBank, BNP Paribas, Idea Bank. To tylko część banków, których klienci w ostatnich tygodniach zostali celem tzw. phishingu. Rośnie liczba ataków na użytkowników internetowych usług. Obronić się coraz trudniej.
 • Komputer laptop w świecie wirtualnym - wyobrażenie internetu
  Analitycy porównywarki kont bankowych TotalMoney.pl przyjrzeli się rachunkom osobistym oferowanym przez 28 banków. Wśród nich szukali tego, które - z jednej strony będzie tanie (a najlepiej - darmowe), a z drugiej - da swojemu posiadaczowi dodatkowe korzyści. Jednym słowem - szukali konta idealnego dla kogoś, kto jeszcze rachunku osobistego nie ma lub chce założyć nowe w innym banku. Które konto zasłużyło najwyższy stopień podium? O tym można przekonać się zapoznając się z jesienną edycją rankingu kont osobistych internetowych.
 • Pasek do wpisywania adresu internetowego
  Jak sprawnie kontrolować swój budżet, tak by znaleźć w nim dodatkowe środki? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Niezależnie od powodów, dla których szukamy oszczędności warto przyjrzeć się rozwiązaniom oferowanym ostatnio przez banki jakim są aplikacje/programy podpięte do konta internetowego.
 • Klienci amerykańskich banków ofiarami internetowych kradzieży
  Klienci banków amerykańskich są co roku okradani z setek milionów dolarów przez oszustów, którym udaje się dostać do ich kont przez internet - podała we wtorek Federalna Rada Nadzoru nad Instytucjami Finansowymi (FFIEC).
 • Wirus atakuje banki. Którzy klienci powinni uważać?
  Klienci co najmniej pięciu banków muszą uważać, gdy robią przelewy w sieci.