• Pieniądze, banknoty stuzłotowe
  W którym banku zdecydowanie opłaca się założyć lokatę? Która z nich przyniesie największy zysk? Eksperci porównywarki TotalMoney.pl postanowili przyjrzeć się bliżej lokatom przeznaczonym dla posiadaczy kont osobistych. Zaliczają się do nich wszyscy, którzy są świeżo po założeniu rachunku jak i ci, którzy posiadają go już dłuższej. Sprawdźmy zestawienie najlepszych produktów.
 • Młodzi ludzie i doradca finansowy
  Jakie korzyści oferowane są klientom VIP w poszczególnych bankach? Jakie warunki należy spełnić, by być uznanym za wyjątkowego klienta? Sprawdzili to eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.
 • Dowód osobisty wystaje z kieszeni
  Od 1 marca obowiązuje wzór nowego dowodu osobistego. Nowe dowody są uboższe o kilka informacji, najwięcej wątpliwości budzi usunięcie informacji o adresie zameldowania. Czy zmiany przełożą się na załatwianie spraw w banku? Sprawdźmy.
 • Czy po ślubie warto posiadać wspólne konto? Czy jest to konieczność czy dobrowolna decyzja małżonków? Jakie są wady i zalety prowadzenia wspólnego rachunku bankowego? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w artykule. Zapraszamy do lektury!
 • Przez ostatnie kilka lat zdążyliśmy się już przyzwyczaić do darmowych usług bankowych. Czy w tym temacie może coś się zmienić? Czy mamy przygotować się na wprowadzenie opłat? Co szykują banki? Zapraszamy do lektury.
 • Kobieta przy komputerze
  Darmowe konta osobiste mają się – wbrew pesymistycznym prognozom – dobrze. Potwierdzają to wyniki jesiennego rankingu internetowych kont osobistych. Które konto będzie najlepsze dla aktywnego klienta, zasilającego je miesięcznie kwotą 2 800 zł? Sprawdźmy to!
 • Komputer laptop w świecie wirtualnym - wyobrażenie internetu
  Analitycy porównywarki kont bankowych TotalMoney.pl przyjrzeli się rachunkom osobistym oferowanym przez 28 banków. Wśród nich szukali tego, które - z jednej strony będzie tanie (a najlepiej - darmowe), a z drugiej - da swojemu posiadaczowi dodatkowe korzyści. Jednym słowem - szukali konta idealnego dla kogoś, kto jeszcze rachunku osobistego nie ma lub chce założyć nowe w innym banku. Które konto zasłużyło najwyższy stopień podium? O tym można przekonać się zapoznając się z jesienną edycją rankingu kont osobistych internetowych.
 • Coraz większymi krokami zbliża się początek roku akademickiego. Dlatego też analitycy porównywarki TotalMoney.pl postanowili porównać konta osobiste jakie mogą założyć studenci i wybrali spośród nich najlepsze.
 • Nie lubisz nosić ze sobą gotówki, a jednocześnie boisz się utraty karty debetowej? Skorzystaj z karty przedpłaconej. Możesz „naładować” ją potrzebną aktualnie kwotą, a niewykorzystane pieniądze przelać z powrotem na konto osobiste.
 • Getin Bank odsłonił karty. Rozpoczęła się kampania promocyjna nowego rachunku osobistego – Getin UP. Getin Bank nie ograniczył się tylko do wprowadzenia nowego konta – zmieniona została także identyfikacja wizualna banku (w tym – logo). Nowy rachunek osobisty promowany jest hasłem „GETIN UP – bankowość przemyślana od nowa”.