Ekstraklasa: Inaki Astiz zostaje dłużej w Warszawie
23 czerwca 2020Hiszpański obrońca Inaki Astiz przedłużył kontrakt z Legią do czerwca 2021 roku - poinformował warszawski klub. Piłkarz trafił na Łazienkowską w 2007 roku, ale w latach 2015-17 występował w cypryjskim zespole APOEL Nikozja.