Przemysław Pawlicki na kolejny sezon w GKM-ie Grudziądz
26 sierpnia 2021Przemysław Pawlicki nadal będzie reprezentował barwy ZooLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w żużlowej ekstralidze. To pierwszy kontrakt GKM-u, otwierający kompletowanie składu na sezon 2022.