• Kora Jackowska
  Odejście Olgi Jackowskiej (Kory) dla wielu ludzi mojego pokolenia, w tym dla mnie, oznacza symboliczny koniec jakiejś epoki - napisał w sobotę na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Kora, liderka zespołu Maanam, zmarła w wieku 67 lat w sobotę, o godz. 5.30.
 • Kora Jackowska
  Kora była fantastyczną osobą. Jeśli kogoś uraziła, jeśli kogoś rozkochała w sobie, to zawsze było prawdziwe w stu procentach - powiedział PAP dziennikarz muzyczny Wojciech Mann.
 • Kora
  Wokalistka jest w zdecydowanie lepszej formie, niż jeszcze kilka miesięcy temu.
 • Kamil Sipowicz, Kora Jackowska
  Kora ma za sobą trudną walkę z chorobą nowotworową, którą udało jej się pokonać. Aby odpocząć i zregenerować siły, artystka wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała wraz z mężem na Roztoczu.
 • Kora
  Mimo trudnych przejść gwiazda nie straciła charakteru, swojej wyrazistości i dawnego stylu. Wysokie buty, miniówka, nieodłączne okulary i nakrycie głowy, które subtelnie okrywało pozostałości po chorobie - w pierwszym nadawanym na żywo odcinku muzycznego show, w którym jest jurorką, Kora wyglądała świetnie. Brawo!
 • Kora
  Naszyjniki za 10 tysięcy złotych? Niektórzy nazwą to rozrzutnością. Ale droga biżuteria, z którą pokazała się Kora, nie bez powodu kosztowała aż tyle. Niezwykły jest jej wygląd i pochodzenie. Warta swojej ceny?
 • Kora Jackowska i Krystyna Mazurówna na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
  Korze wyrosła nowa "stylowa" konkurencja! Uważana dotychczas za ekscentryczną w wyglądzie i zachowaniu jurorka show Polsatu będzie się musiała mocno natrudzić, żeby wciąż skupiać na sobie uwagę, bo sędziująca w nowym programie tanecznym 73-letnia Krystyna Mazurówna to prawdziwy wulkan energii i kopalnia pomysłów na szalone stylizacje! Ech, kto by nie chciał mieć takiej babci...!
 • Dojrzałe kobiety udowadniają, że nie tylko nastolatki mogą wyglądać szałowo!
  Sylwester już wprawdzie dawno za nami, ale to właśnie zdjęcia z tegorocznej imprezy Polsatu kończącej stary i otwierającej nowy rok zainspirowały nas do zestawienia trzech ważnych kobiet stacji, które mimo dojrzałego wieku zawsze prezentują własny niepowtarzalny styl i mają odwagę wyglądem łamać obowiązujące konwenanse. Oto Kora, Maryla Rodowicz i Nina Terentiew. Idziemy o zakład, że niejedna nastolatka zazdrości im formy i odwagi (Maryla i Kora wciąż chętnie eksponują swoje kształty). Zgadzacie się?
 • Kora Jackowska o płycie: Nie podoba się - nie słuchać!
  Trzy lata po oficjalnym rozpadzie Maanamu, Kora wydała swój pierwszy solowy i autorski album. "Nagrałam płytę, pod którą podpisuję się obiema rękami" – mówi.
 • Kora Jackowska i Kamil Sipowicz na koncercie w Belwederze z okazji 31. rocznicy Podpisania Porozumień Sierpniowych.
  Na koncercie, który odbył się wczoraj w Belwederze z okazji 31. rocznicy Podpisania Porozumień Sierpniowych, Kora udowodniła, że jej rockowa dusza to nie tylko wystudiowana poza. Tej gwieździe rock naprawdę w duszy gra, skoro nawet na tak oficjalnej uroczystości pojawia się w charakterystycznej dla siebie stylizacji! Za odwagę bycia sobą w każdej sytuacji należą się jej brawa!