Jakob Ingebrigtsen z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19
21 marca 2022Utytułowany norweski lekkoatleta Jakob Ingebrigtsen, który w niedzielę w Belgradzie zdobył srebrny medal halowych mistrzostw świata w biegu na 1500 m, po powrocie do domu uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.