Koronawirus w GTK Gliwice. Mecz z Legią Warszawa odwołany
04 stycznia 2022Z powodu zakażeń koronawirusem w zespole GTK Gliwice nie odbędzie się piątkowy mecz tego zespołu w Warszawie z Legią z 18. kolejki rozgrywek Energa Basket Ligi – poinformowała Polska Liga Koszykówki. To już czwarte odwołane spotkanie w 2022 roku.