Dramatyczna relacja dyrektora szpitala. Liczba zgonów? "To porażka systemu"
17 grudnia 2021"Wysoka liczba zgonów w woj. małopolskim to porażka systemu" – ocenił dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Marcin Jędrychowski. Dodał, że wielu pacjentów trafia do szpitali zbyt późno, a większości osób na intensywnej terapii nie udaje się wygrać z covidem.