Kościół: Powstaną ośrodki dla ofiar pedofili
26 sierpnia 2014Kościół robi pierwszy krok, aby pomóc ofiarom pedofilii. Biskupi
zapowiedzieli powstanie czterech ośrodków pomocy dla osób, które były
molestowane lub wykorzystywane seksualnie przez duchownych. Ośrodki
zbierałyby pytania i zgłoszenia od poszkodowanych oraz petycje ofiar.