Episkopat: Kościół nie będzie płacił ofiarom pedofilów
03 października 2013Kościół nie zamierza płacić odszkodowań ofiarom księży-pedofilów. "Niech to robi ten, kto zawinił" - stawia sprawę jasno ksiądz Józef Kloch, rzecznik
prasowy Episkopatu Polski.