Ks. Boniecki o krzyżu w Sejmie: Jeśli przeszkadza, to nie powinien tam wisieć
10 grudnia 2012 Ks. Adam Boniecki wyraził na spotkaniu z cyklu "Kościół otwarty" opinię, że w Sejmie nie powinien wisieć krzyż, pisze "Gazeta Polska Codziennie" w tekście zatytułowanym "Pasterz Nergala i Palikota".