• Rzym, Plac świętego Piotra
  Na przełomie starego i nowego roku mieszkańcy Rzymu nie podzielili się na kibiców Lazio i Romy, ale na zwolenników i przeciwników kostki brukowej na Placu Weneckim i kilku jeszcze ulicach w śródmieściu. Władze Wiecznego Miasta zamierzają zastąpić ją asfaltem, a kamienie sprzedawać jako pamiątki. 
 • Starcia w czasie Marszu Niepodległości
  Stołeczna policja i warszawski Ratusz podliczą straty po wczorajszych zajściach podczas Marszu Niepodległości w Warszawie. Doszło do nich pod koniec marszu na Rondzie Waszyngtona po praskiej stronie Wisły. Chuligani niszczyli barierki przy jezdniach, znaki drogowe, wyrywali kostkę brukową i płyty chodnikowe, rzucali nimi w policjantów .
 • Rafalala
  Media obiegła informacja podana na fałszywym profilu na Facebooku Rafalali, że to ona sama zabiła swojego kota. Miała sfingować całe zdarzenie, by zwrócić uwagę na problemy środowiska LGBT. Pytana o to sama zainteresowana zaprzeczyła i dodała: było tak, jak napisałam na swoim blogu.
 • Rafalala / zdjęcie z oficjalnego bloga Rafalali
  Rafalala, o której w ostatnich dniach zrobiło się głośno za sprawą jej ostrego starcia na wizji z narodowcem, Arturem Zawiszą, poinformowała wczoraj, że ktoś próbował ją zaatakować, rzucając kostką brukową w jej okno i śmiertelnie raniąc ukochaną kotkę. W tę historię nie wierzy reżyser Andrzej Saramonowicz.
 • Rafalala
  Nieznany sprawca zaatakował mieszkanie Rafalali, jednej z najbardziej znanych w Polsce osób trans. Rzucił kostką brukową w jedną z okien.