• Badura
  Marka Badura stawiając na wielkomiejski szyk, w swojej najnowszej kolekcji idealnie miksuje klasykę z obowiązującą modą. Obuwie i dodatki na sezon jesień-zima 2014/2015 to tradycyjne formy ze współczesnymi detalami. Inspiracją do stworzenia kolekcji stała się wciąż pulsująca kolorami i rozwijająca się moda ulicy, a także miejska elegancja i rock'n'roll.
 • Koszula
  Klasyczna koszula to podstawowy element męskiej garderoby. Przy jej wyborze należy kierować się typem sylwetki i preferowanym stylem. W tym sezonie warto zwrócić uwagę zwłaszcza na kolorowe modele, które w połączeniu z ciekawymi spinkami, krawatem czy marynarką z fantazyjną poszetką będą wyglądały oryginalnie.
 • DANDY TAILORING
  Oto nowoczesne podejście do elegancji poprzez nietuzinkowe połączenia klasycznych elementów: graficzne zestawienia bieli, szarości i navy blue uzupełnione są różem, cyjanem i fioletem. Trend przedstawia współczesnego dandysa, który odważnie łączy akcenty kolorystyczne z klasycznymi, stonowanymi garniturami.
 • Dress code
  Programiści Merlin.pl nie będą już mogli przychodzić do pracy w dżinsach i trampkach, a pracowniczki amerykańskiego Newsweeka muszą pożegnać się z mini-spódniczkami i bluzkami z odkrytymi ramionami – to są informacje z ostatnich kilku dni. Czy formalny dress code, kojarzony z polityką banków i dużych korporacji, wkracza do branż, w których do tej pory rządziła pełna swoboda ubioru?
 • Koszula Agonista
  Zmienia się męska moda, która teraz pozwala mężczyźnie na pozbycie się krawata i zastąpienie go koszulą ze stójką. Jedna z nowych na polskim rynku marek, dodała do takiej kreacji guzik w kolorze czerwonego wina, proponując wyjątkowe koszule z bawełny organicznej
 • Wool & Prince
  Amerykańska firma Wool & Prince postanowiła wyprodukować linię ubrań dla mężczyzn, które nawet po 100 dniach noszenia nie będą wyglądały na nieświeże... Produkty wykonane z wełny zdaniem projektantów będą zawsze pachnące i gotowe do założenia.
 • Strój świąteczny
  Przygotowania do wigilii to nie tylko obowiązki kulinarne. Świąteczny wieczór wymaga również aranżacji pod względem odzieży i dodatków. Oto wskazówki dla panów, którzy chcieliby wyglądać wtedy modnie i elegancko.
 • Przed nami wiele okazji, podczas których nienaganna prezencja jest konieczna – firmowe spotkania świąteczne, Wigilia wśród najbliższych, odwiedziny u krewnych i w końcu – Sylwester. Chcesz za każdym razem wyglądać elegancko, nie tracąc jednocześnie czasu i energii na przygotowania? Kieruj się poniższymi zasadami.
 • Kolory najmodniejsze w 2013
  Chcesz być trendy w 2013 roku? Nie może, zatem zabraknąć w twojej szafie ubrań i dodatków w kolorze szmaragdowym. Ta odmiana zieleni będzie, zdaniem amerykańskich projektantów, królować w nadchodzącym roku.
 • Kolor lubiany na całym świecie?
  Niebieski - to kolor, który podoba się ludziom na całym świecie i wzbudza jedynie pozytywne wspomnienia. Żadna inna barwa nie jest tak często wymieniana jako ulubiona jak właśnie niebieski.