• Centralne Biuro Śledcze Policji
  Wczoraj do redakcji tygodnika "Fakty i Mity" wkroczyli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, dziś wiadomo, że jego redaktor naczelny Roman Kotliński został zatrzymany pod zarzutem zlecenia zabójstwa.
 • Roman Kotliński z Ruchu Palikota piętnuje raport o finansach Kościoła
  Kontrowersyjny poseł Ruchu Palikota i były ksiądz Roman Kotliński bezceremonialnie rozprawia się z raportem o finansach Kościoła. Ten dokument jest dowodem na bezczelność Kościoła - uważa.
 • Monika Olejnik doczekała się przeprosin za "hienę w spódnicy"
  Były ksiądz i obecny poseł Ruchu Palikota przeprasza Monikę Olejnik za komentarz z tygodnika antyklerykalnego, którego jest redaktorem naczelnym. Napisał o niej wtedy: "dziennikarska hiena w spódnicy".
 • Mirosław Koźlakiewicz 48,44 mln zł
  Majątek posłów Sejmu siódmej kadencji to ponad pół miliarda złotych. Money.pl oszacował go na podstawie oświadczeń majątkowych, które złożyli wszyscy parlamentarzyści. Najbogatszy jest Mirosław Koźlakiewicz z Platformy Obywatelskiej ma ponad 48 mln złotych. Co ciekawe, bogatsi posłowie mają prawie dwa razy więcej długów niż gotówki. Wśród zadłużonych prym wiedzie Janusz Palikot.
 • Poseł chciał przekupić informatora gazty? "Broniłem się"
  Pos. Roman Kotliński nie ustaje w staraniach, by podważyć wiarygodność podanych przez "Rzeczpospolitą" informacji, że Grzegorz Piotrowski, morderca ks. Jerzego Popiełuszki, pracował w kierowanym przez niego tygodniku "Fakty i Mity".
 • Monika Olejnik i Janusz Palikot
  Nie milkną echa po artykułach na temat Moniki Olejnik, które w swoim piśmie "Fakty i Mity" zamieścił poseł Ruchu Palikota, Roman Kotliński. Sam Janusz Palikot uważa to za naganne, ale też w pewien sposób tłumaczy reakcję posła.