• 1." Jack i Jill" (tytuł oryginalny: "Jack and Jill")
  Jak co roku, amerykańscy krytycy ogłosili listę dziesięciu najgorszych filmów. Produkcyjnych koszmarków, czasem w gwiazdorskiej obsadzie, które trudno obejrzeć w całości. Oto one...
 • "Sherlock Holmes: Gra cieni"
  Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła listę piętnastu produkcji, które będą brane pod uwagę przy przydzielaniu nominacji do Oscara za najlepsze efekty wizualne.
 • Kowboje i obcy
  XIX-wieczna Arizona. Nieznajomy, który nie pamięta nic ze swojej przeszłości i miasteczko na pustyni, w którym nie lubią obcych. Do czasu, aż Absolution... zostanie napadnięte przez najeźdźców z nieba, a tajemniczy rewolwerowiec stanie się dla jego mieszkańców jedyną szansą na przetrwanie. Z kosmitami ramię w ramię walczą James Bond (Daniel Craig), Indiana Jones (Harrison Ford) i śliczna pani doktor od House'a (Olivia Wilde). "Kowboje i obcy" trafią do polskich kin 26 sierpnia.
 • Daniel Craig, Olivia Wilde i Harrison Ford
  James Bond (Daniel Craig) oraz Indiana Jones (Harrison Ford) walczą ramię w ramię z najeźdźcami z kosmosu. W rozgrywającym się w XIX-wiecznej Arizonie westernie "Kowboje i Obcy" na podstawie powieści graficznej pod takim samym tytułem. Na londyńską premierę filmu wyprodukowanego przez Stevena Spielberga i Rona Howarda stawiły się jego gwiazdy i reżyser Jon Favreau. Zobacz, jak było!
 • Harrison Ford, Olivia Wilde i Daniel Craig
  Nieznajomy, który nie pamięta nic ze swojej przeszłości i miasteczko na pustyni, w którym nie lubią obcych. Do czasu, aż Absolution... zostanie napadnięte przez najeźdźców z nieba, a tajemniczy rewolwerowiec stanie się dla jego mieszkańców jedyną szansą na przetrwanie. Znakomicie przyjęci za oceanem, "Kowboje i obcy" trafią do polskich kin 26 sierpnia. Niemieccy widzowie mają więcej szczęścia, bo poznają ich wcześniej, a na uroczystą premierę filmu Jona Favreau przyjechały do Berlina jego gwiazdy: Harrison Ford, Olivia Wilde i Daniel Craig.
 • "Kowboje i obcy"
  Filmy "Kowboje i obcy" oraz "Smerfy" przyciągnęły podczas minionego weekendu najwięcej widzów w USA. Minimalnie większym zainteresowaniem cieszyła się produkcja science fiction w reżyserii Jona Favreau.
 • Olivia Wilde marzy o tym, aby pójść w ślady Sigourney Weaver
  Aktorka, która w zeszłym roku zagrała w przeboju "Tron: Dziedzictwo", zaapelowała do hollywoodzkich producentów, aby tworzyli więcej filmów science-fiction z kobietami w rolach głównych.
 • James Bond musi... przytyć
  Daniel Craig będzie musiał nieco przytyć nim zacznie prace na planie nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.
 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II
  Daniel Craig i Harrison Ford jako kowboje walczący z kosmitami, Owen Wilson z Marion Cotillard o północy w Paryżu, wreszcie pożegnalny Harry Potter i Zielona Latarnia prosto z komiksu – tegorocznego lata w polskich kinach na pewno nie można nazwać sezonem ogórkowym. Spośród premier lipca i sierpnia wybraliśmy filmy, które mają szansę zgromadzić przed ekranami największą liczbę widzów. Oto nasze typy na hity...
 • "Kowboje i obcy", czyli James Bond (Daniel Craig) i Indiana Jones (Harrison Ford) kontra kosmici dopiero 26 sierpnia
  Słynny Indiana Jones udał się na konną przejażdżkę po... ulicach Nowego Jorku.