• krawat
  Stylowy krawat z najwyższej jakości materiału jest wizytówką eleganckiego mężczyzny. Ten dodatek powinien być umiejętnie dobrany nie tylko do koloru i fasonu garnituru, lecz także do okazji czy wykonywanego zawodu. Znawcy męskiej mody uważają, że najlepiej prezentują się krawaty wykonane z jedwabiu. Zasadą, którą trzeba przestrzegać, jest dopasowanie szerokości krawata do szerokości klap marynarki.
 • DANDY TAILORING
  Oto nowoczesne podejście do elegancji poprzez nietuzinkowe połączenia klasycznych elementów: graficzne zestawienia bieli, szarości i navy blue uzupełnione są różem, cyjanem i fioletem. Trend przedstawia współczesnego dandysa, który odważnie łączy akcenty kolorystyczne z klasycznymi, stonowanymi garniturami.
 • Monika Olejnik
  "Autorów tej książki nie nazywam dziennikarzami. To żałośni frustraci robiący biznes na kłamstwach"  - Monika Olejnik nie szczędzi słów krytyki twórcom "Resortowych dzieci". Publicystka Radia Zet i TVN24 mówi także o dziennikarskiej prostytucji i grzebaniu w życiorysach.
 • Dodatki z drewna
  Krakowska firma Woodlans projektuje i produkuje drewniane zegarki i krawaty. Unikalne gadżety łączą szlachetność dębowego materiału z prostym designem. To coś dla tych, którzy czasami muszą odpukać w niemalowane drewno.
 • Strój świąteczny
  Przygotowania do wigilii to nie tylko obowiązki kulinarne. Świąteczny wieczór wymaga również aranżacji pod względem odzieży i dodatków. Oto wskazówki dla panów, którzy chcieliby wyglądać wtedy modnie i elegancko.
 • Kolory najmodniejsze w 2013
  Chcesz być trendy w 2013 roku? Nie może, zatem zabraknąć w twojej szafie ubrań i dodatków w kolorze szmaragdowym. Ta odmiana zieleni będzie, zdaniem amerykańskich projektantów, królować w nadchodzącym roku.
 • Strój biznesowy
  Przez ostatnie dwie dekady w garderobie polskich biznesmenów dokonała się prawdziwa rewolucja. Najpierw ludzie interesu mieli słabość do seledynowych garniturach, a później nosili jednakowe mundurki. Dzisiaj nadszedł czas wyrafinowania i odrobiny luzu.
 • Kolor lubiany na całym świecie?
  Niebieski - to kolor, który podoba się ludziom na całym świecie i wzbudza jedynie pozytywne wspomnienia. Żadna inna barwa nie jest tak często wymieniana jako ulubiona jak właśnie niebieski.
 • Muszka wraca do łask
  Do mody, za sprawą hipsterów i raperów, powraca mucha. Z kolei złoty emblemat w kształcie muszki, który ozdabia przedni pas każdego Chevroleta od 1913 roku, w przyszłym roku będzie świętowało swoje setne urodziny. I też wraca do łask...
 • Premier Donald Tusk wygłaszający drugie expose
  Na początku zamyślony, patrzący "spode łba", potem coraz bardziej się rozkręcał - groził palcem, zaciskał pięść. A kolejne jego gesty zdradzały jego emocje. Mowę ciała premiera Donalda Tuska wygłaszającego w Sejmie drugie expose specjalnie dla serwisu dziennik.pl przeanalizował Maurycy Seweryn, wykładowca "Komunikacji społecznej", trener mowy ciała w WGD PR.