• Kim Kardashian na gali MTV Video Music Awards 2014
  Na scenie MTV Video Music Awards 2014 skandali praktycznie nie było. Nawet wulgarne tańce Nicki Minaj nie były w stanie nikogo specjalnie zaszokować. O wiele większe wrażenie robiły seksowne kreacje artystek i celebrytek zaproszonych na tegoroczną imprezę. Oto prześcigające się w odsłanianiu ciała gwiazdy...
 • Edyta Herbuś
  Edyta Herbuś przyznaje, że uwielbia robić zakupy w sklepach z używaną odzieżą. Za tę piękną, złota sukienkę zapłaciła 375 złotych. Tanio? Drogo?
 • Paris Hilton
  Znana z tego że jest znana, słynie również z imprezowego stylu bycia i dość specyficznego stylu. Tym razem Paris Hilton postanowiła ucharakteryzować się na dominę. Opięte wdzianko z czarnej skóry, pończochy z imitacją podwiązek… Seksowne? Oto zdjęcia!
 • Jennifer Aniston i Justin Theroux
  Jennifer Aniston i Justin Theroux wyrastają na bardzo stylową parę. Aktorka spędza romantyczny urlop ze swoim chłopakiem w mieście mody i miłości – Paryżu. Przykład tych gwiazd udowadnia, że warto wyjątkowy wieczór uczcić eleganckim strojem. Wychodząc na randkę do słynnej i ekskluzywnej paryskiej restauracji dali pokaz prawdziwej elegancji.
 • Kreacje gwiazd na gali “Esotiq Presents Fashion Football”
  Świat mody również świętuje Euro 2012. Taką próbą była wielka gala „Esotiq Presents Fashion Football”. Na pokazy kreacji słynnych domów mody, między innymi Jean Paul Gaultier, Escada i Gino Rossi, przybył tłum gwiazd i celebrytów. Jakimi kreacjami uczciły ten wieczór znane osobistości? Tylko niektóre zaznaczyły strojem miłość do piłki i kibicowanie naszej reprezentacji. Wygląda na to, że tutaj moda okazała się ważniejsza niż futbol... Zobaczcie zdjęcia.
 • Magdalena Schejbal, Sławomir Zięba-Drzymalsk
  W jej przypadku tak śmiała kreacja była wielkim zaskoczeniem. Magdalena Schejbal na pokazie Fashion Loves Football pokazała głęboki dekolt i nie tylko… Połyskująca srebrem suknia eksponowała piersi i nogi aktorki. To był widok! Zobaczcie!
 • Nowy sposób eksponowania piersi. Kuszący?
  Pokazywać ciało, a na dodatek – być w tej kwestii na bieżąco z trendami, też trzeba umieć! Na światowych salonach tryumfy święci eksponowanie biustu na całkiem nowy sposób. Celebryckie piersi kusząco wyglądają z tak zwanych dekoltów bocznych. Ładnie wyglądają? Zobaczcie nowy sposób eksponowania biustu na przykładzie Gwyneth Paltrow!
 • One mają plecy! Polskie gwiazdy w negliżu od tyłu
  Warto mieć dobre plecy. I bywalczynie polskich salonów z pewnością je mają! Obszerne dekolty „na tyłach” robią furorę wśród znanych Polek. Od skromniejszych po te wycięte do granic możliwości. Jak się prezentują – kusząco? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami!
 • Cheryl Cole na stkaniu z królową Elżbietą II podczas jubileuszu monarchini
  Kolejny wielki sukces polskiej mody, a konkretnie – Ewy Minge. Brytyjska gwiazda Cheryl Cole po raz kolejny wystąpiła w sukni autorstwa polskiej projektantki. Tym razem na nie byle jakiej imprezie – podczas spotkania z królową Elżbietą i koncertu dedykowanego samej monarchini.
 • Królowa Elżbieta II i Cheryl Cole
  Wielkie świętowanie jubileuszu królowej Elżbiety II nie obyło się bez polskiego akcentu. Popularna brytyjska gwiazda wystąpiła przed monarchinią w sukni polskiej projektantki! Cheryl Cole wybrała na tę okazję suknię projektu Ewy Minge. Dobrze zrobiła? Zobaczcie zdjęcia!