• Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej klauzulom abuzywnym. Są to postanowienia umowy nieuzgodnione pierwotnie z konsumentem, który w przeciwieństwie do przedsiębiorcy, traktowany jest jako słabsza strona umowy. Jakie mają znaczenie dla klientów?
 • Kobieta w basenie
  Sezon urlopowy w pełni! Eksperci porównywarki TotalMoney.pl przygotowali specjalny ranking kredytów na wakacje. Jeśli brakuje Ci własnych oszczędności, by przeżyć niezapomniany urlop, koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami banków. Sprawdź zestawienie kredytów gotówkowych w kwocie 5 000 oraz 10 000 zł.
 • Pieniądze
  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl przygotowali kolejny ranking pożyczek i kredytów gotówkowych. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w sfinansowaniu swoich wakacyjnych wydatków, koniecznie zapoznaj się z poniższym zestawieniem. Eksperci radzą, gdzie warto starać się o kredyt, a których instytucji lepiej unikać.
 • Mieszkanie
  W czerwcowym rankingu kredytów hipotecznych eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili oferty finansowania mieszkania jednopokojowego z rynku wtórnego. Gdzie warto wnioskować o kredyt na zakup kawalerki? Odpowiedzi szukaj w poniższym zestawieniu.
 • Prawie trzy miliony złotych kary ma zapłacić Getin Noble Bank. To wynik nałożenia kary przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, któremu nie spodobały się zapisy zawarte w umowach o kredyty konsumenckie.
 • Kredyt za darmo jest możliwy. Jeśli bank zawali reklamę
  Banki, SKOK-i, a nawet firmy pożyczkowe ogłaszające się na przystankach będą musiały przedstawiać oferty razem ze szczegółowym wyliczeniem wszystkich kosztów. Tak aby każdy mógł je łatwo porównać. A jeśli pominą ten obowiązek, klient będzie mógł oddać pieniądze bez odsetek i innych opłat.