• Mieszkanie
  Kawalerka to dobra propozycja dla singla, który chce kupić swoje pierwsze własne M. Warto jednak przed zaciągnięciem kredytu, dobrze przyjrzeć się ofertom bankowym, w końcu to dla nas finansowa decyzja życia! Które banki zaoferują najlepsze warunki w maju? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  140 712 zł – tyle w okresie 30 lat wyniesie całkowity koszt kredytu w PKO Banku Polskim, który zajął I miejsce w kwietniowym rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl. Na jakich warunkach skłonny on jest udzielić kredytu naszym klientom? Jaką ofertę przygotowały inne banki? Sprawdzamy!
 • Złotówki
  Jak wynika z analiz NBP, kredyty hipoteczne są nadal produktem, po który klienci sięgają najczęściej. To powoduje, że banki prześcigają się w tworzeniu ofert. Jak zatem wybrać tę najkorzystniejszą? Koniecznie zapoznaj się z rankingiem przygotowanym przez ekspertów TotalMoney.pl.
 • Dom z cegły
  1 września 2015 r. zmieniły się zasady obowiązywania programu Mieszkanie dla Młodych. Największą zmianą jest to, że teraz także osoby kupujące nieruchomość na rynku wtórnym mogą skorzystać z rządowych dopłat. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, który bank zaproponuje w listopadzie najkorzystniejsze warunki osobom kupującym mieszkanie z drugiej ręki.
 • Mieszkanie
  Czy pomysł wydzielenia banków hipotecznych sprawdziłby się na polskim rynku? Instytucje te odpowiedzialne są wyłącznie za kredyty mieszkaniowe oraz hipoteczne o stałym oprocentowaniu. To dobre rozwiązanie - klient nie musiałby martwić się o niepewne oprocentowanie, które zmienia się nawet co kwartał.
 • Oddajemy w Państwa ręce pierwszy w tym roku ranking kredytów hipotecznych. Przyjęliśmy, że nasz klient potrzebuje uzyskać kredyt w wysokości 121,3 tys. złotych, by móc zakupić jednopokojowe mieszkanie. Sprawdźmy, który bank został styczniowym zwycięzcą.