• Franki szwajcarskie
  Bank Millennium musi oddać posiadaczowi kredytu frankowego ponad 25 tys. zł i 21 tys. franków w efekcie uznania umowy kredytowej za niezgodną z prawem - o takim wyroku poinformowało w czwartek Stowarzyszenie "Stop Bankowemu Bezprawiu". Bank zapowiada apelację.
 • Franki szwajcarskie
  "Frankowicze" będą mogli skorzystać z porad ekspertów Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Finansowego; w styczniu 2017 r. rusza organizowana przez te instytucje akcja "Masz kłopot z pożyczką frankową? Dowiedz się, co możesz zrobić".
 • Franki szwajcarskie
  W sprawie frankowiczów Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów chciałby podpisać z bankami takie porozumienie, które pozwoli na indywidualne traktowanie każdego przypadku - poinformował w czwartek PAP prezes UOKiK Marek Niechciał.
 • Budowa osiedla
  Czy rządowy program Mieszkanie+ i topniejące środki na dopłaty w MdM zahamują produkcję tanich mieszkań na obrzeżach miast? Czy państwo przejmie klientów deweloperów, którzy poszukują ekonomicznych ofert? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  140 712 zł – tyle w okresie 30 lat wyniesie całkowity koszt kredytu w PKO Banku Polskim, który zajął I miejsce w kwietniowym rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl. Na jakich warunkach skłonny on jest udzielić kredytu naszym klientom? Jaką ofertę przygotowały inne banki? Sprawdzamy!
 • Złotówki
  Jak wynika z analiz NBP, kredyty hipoteczne są nadal produktem, po który klienci sięgają najczęściej. To powoduje, że banki prześcigają się w tworzeniu ofert. Jak zatem wybrać tę najkorzystniejszą? Koniecznie zapoznaj się z rankingiem przygotowanym przez ekspertów TotalMoney.pl.
 • Mieszkania
  Stabilne ceny i rekordy sprzedaży. Najnowszy raport firmy Home Broker potwierdza dobre nastroje na rynku mieszkaniowym. Z indeksu cen transakcyjnych wynika, że w zestawieniu miesiąc do miesiąca spadły one o niewiele ponad pół procent, natomiast w porównaniu do zeszłego roku jest to spadek o niecałe 0,2 procent.
 • Mieszkanie
  Od nowego roku, by kupić mieszkanie na kredyt, trzeba będzie mieć większy wkład własny, niż do tej pory - nie 10, a 15 procent. Oznacza to, że dostęp do kredytowania będzie trudniejszy. Trzeba pamiętać także o kosztach transakcyjnych.
 • Dom z cegły
  1 września 2015 r. zmieniły się zasady obowiązywania programu Mieszkanie dla Młodych. Największą zmianą jest to, że teraz także osoby kupujące nieruchomość na rynku wtórnym mogą skorzystać z rządowych dopłat. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, który bank zaproponuje w listopadzie najkorzystniejsze warunki osobom kupującym mieszkanie z drugiej ręki.
 • Most Grunwaldzki we Wrocławiu
  Wrocław - czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. To właśnie tam nasi modelowi klienci zamierzają kupić swoje wymarzone "cztery kąty". Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl sprawdzili, który bank jest w stanie zaoferować im najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego.