• Pieniądze
  Warto dokładnie przeanalizować warunki kredytu samochodowego, ponieważ różnice między poszczególnymi ofertami mogą być bardzo duże. Widać to wyraźnie w grudniowym rankingu kredytów samochodowych przygotowanym przez ekspertów porównywarki TotalMoney.pl. Dotyczy to zarówno finansowania aut nowych, jak i używanych.
 • Samochody na parkingu
  Planujesz wziąć kredyt samochodowy? Eksperci porównywarki TotalMoney.pl przeanalizowali aktualne oferty finansowania. Sprawdź, w którym banku pożyczysz najtaniej.
 • Mężczyzna za kierownicą
  W 2014 roku w Polsce przybyło 327 319 nowych aut osobowych - informuje Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Nie każdy jednak mógł nabyć pojazd za zaoszczędzone środki. Część osób zdecydowała się sfinansować zakup kredytem samochodowym. Na co możemy liczyć, chcąc otrzymać gotówkę z banku?
 • Mężczyzna za kierownicą
  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, w których bankach możemy liczyć na korzystną ofertę kredytu samochodowego w styczniu. Zapraszamy do zapoznania się najnowszym z rankingiem!
 • Kredyt czy leasing? – takie pytanie zapewne zadają sobie wszyscy ci, którzy nie posiadają wystarczających środków na zakup auta firmowego. Warto przeanalizować wady i zalety obu tych opcji i dokładnie zapoznać się z produktami.
 • Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się ostatnio na obniżenie zarówno głównej stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego, jak i stopy lombardowej, której wysokość to obecnie 3 punkty procentowe. Czy wpłynęły one na wysokość oprocentowania dostępnych na rynku kredytów samochodowych? Sprawdźmy!
 • Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu – wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.
 • Samochodowa podróż po najciekawszych miejscach Europy jest doskonałą alternatywą do spędzanych leniwie wakacji pod palmą. Ta aktywna forma podróżowania wymaga jednak dobrego auta, dlatego sprawdzamy, gdzie jego finansowanie będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.
 • Kierowca
  Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt samochodowy? Pomoże w tym marcowy ranking przygotowany przez ekspertów TotalMoney.pl. Zebraliśmy w nim nie tylko aktualne oferty w zakresie finansowania zakupu nowego lub używanego auta, ale także uszeregowaliśmy je zgodnie z wysokością całkowitego kosztu kredytu. Gdzie będzie on najmniejszy?
 • Początek roku to zawsze czas wypracowywania noworocznych postanowień, które realizowane będą przez kolejne dwanaście miesięcy. To jednak niezmiennie także dobry moment na zakup auta. Może ono zostać nabyte oczywiście ze środków pochodzących z celowego kredytu samochodowego. Gdzie jego warunki będą najkorzystniejsze?