• Pieniądze
  Warto dokładnie przeanalizować warunki kredytu samochodowego, ponieważ różnice między poszczególnymi ofertami mogą być bardzo duże. Widać to wyraźnie w grudniowym rankingu kredytów samochodowych przygotowanym przez ekspertów porównywarki TotalMoney.pl. Dotyczy to zarówno finansowania aut nowych, jak i używanych.
 • Różnice w całkowitym koszcie kredytu samochodowego w poszczególnych bankach potrafią sięgać kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, który bank w listopadzie zaoferuje kredyt samochodowy na najkorzystniejszych warunkach.
 • Mężczyzna za kierownicą
  W 2014 roku w Polsce przybyło 327 319 nowych aut osobowych - informuje Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Nie każdy jednak mógł nabyć pojazd za zaoszczędzone środki. Część osób zdecydowała się sfinansować zakup kredytem samochodowym. Na co możemy liczyć, chcąc otrzymać gotówkę z banku?
 • Kredyt czy leasing? – takie pytanie zapewne zadają sobie wszyscy ci, którzy nie posiadają wystarczających środków na zakup auta firmowego. Warto przeanalizować wady i zalety obu tych opcji i dokładnie zapoznać się z produktami.
 • Najwięksi producenci samochodów rozpoczęli już wyprzedaż modeli z rocznika 2013. To doskonały moment na zakup auta, ponieważ rabaty, w zależności od typu auta, sięgają kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dodatkowych oszczędności przysporzy wybór najkorzystniejszego na rynku kredytowania – oto przegląd grudniowych ofert banków.
 • Jeśli nie mamy gotówki na zakup samochodu firmowego, najczęściej zastanawiamy się nad kredytem na ten cel. Jest jeszcze jednak opcja wzięcia samochodu w leasing. Porównajmy zatem kredyt samochodowy i leasing na samochód.
 • Kredyt samochodowy, czyli tańszy od kredytu gotówkowego sposób na sfinansowanie zakupu upragnionego motocykla, popularnego ostatnio quada, przyczepy kempingowej, ale przede wszystkim auta. Jak jego wiek wpłynie na wielkość oprocentowania? Czy zakup wszystkich samochodów może zostać skredytowany? Dlaczego sfinansowanie nowego auta będzie tańsze od kredytu zaciągniętego na auto używane? 
 • Kalkulator i gazeta z reklamą banku
  Ustawa o kredycie konsumenckim obowiązująca od 18 grudnia 2011 r. oprócz rozwiązań korzystnych dla nas, klientów, wprowadziła jedną zmianę, z której potencjalni kredytobiorcy raczej cieszyć się nie będą. Zniesiona została maksymalna wysokość prowizji za udzielenie kredytu, wynosząca dotychczas 5% kwoty udzielonego kredytu.