• Mężczyzna za kierownicą
  Szukasz taniego kredytu na zakup „czterech kółek”? Bierzesz pod uwagę zarówno nowe jak i używane auta? Zapoznaj się z najnowszym rankingiem kredytów samochodowych, w którym eksperci TotalMoney.pl sprawdzili aktualne oferty. Który bank znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia?
 • Marzysz o zakupie nowego auta? Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali aktualne oferty kredytów samochodowych. Sprawdzili, w którym banku można znaleźć najkorzystniejsze warunki finansowania zakupu samochodu Nissan Juke. Zapraszamy do lektury.
 • Lutowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl pokazuje, że warto być na bieżąco w świecie finansów. Najniższe oprocentowanie nominalne to nie wszystko! Warto również zwrócić uwagę na inne koszty kredytowe. Sprawdźmy, które banki proponują obecnie najkorzystniejsze kredyty samochodowe.
 • Mężczyzna za kierownicą
  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, w których bankach możemy liczyć na korzystną ofertę kredytu samochodowego w styczniu. Zapraszamy do zapoznania się najnowszym z rankingiem!
 • Kobieta za kierownicą
  Poszczególne oferty bankowe mogą się od siebie naprawdę mocno różnić. Przykładem są propozycje kredytów samochodowych, których różnica kosztów finansowania dla takich samych warunków wyniosła ponad 16,4 tys.zł. To duża suma pieniędzy. Warto więc przed wyborem produktu zrobić dokładne rozeznanie w aktualnych ofertach. Spójrzmy, który z poniższych kredytów okazał się najkorzystniejszy.
 • Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się ostatnio na obniżenie zarówno głównej stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego, jak i stopy lombardowej, której wysokość to obecnie 3 punkty procentowe. Czy wpłynęły one na wysokość oprocentowania dostępnych na rynku kredytów samochodowych? Sprawdźmy!
 • Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu – wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.
 • Samochodowa podróż po najciekawszych miejscach Europy jest doskonałą alternatywą do spędzanych leniwie wakacji pod palmą. Ta aktywna forma podróżowania wymaga jednak dobrego auta, dlatego sprawdzamy, gdzie jego finansowanie będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.
 • Maksymalny wskaźnik oprocentowania nominalnego kredytu w Polsce, to obecnie 16%. Korzystniejsze oprocentowanie zobowiązania winno niejako z założenia charakteryzować kredyt samochodowy, ponieważ samo nabywane auto staje się jednocześnie zabezpieczeniem kredytu. Gdzie parametry kredytowania są obecnie najlepsze? Sprawdzamy to w październikowym wydaniu rankingu TotalMoney.pl.
 • Za oknami spóźniona nieco wiosna, a na koncie brak wystarczającej kwoty pieniędzy pozwalających na zakup auta. Co więc zrobić? Jedną z możliwości jest zaciągniecie kredytu samochodowego na auto nowe lub używane. W kwietniowym wydaniu rankingu tego rodzaju kredytów podwójnym zwycięzcą okazał się Santander Consumer Bank. Jak poradziła sobie reszta banków?