• Odchudzanie
  Kriolipoliza jest najmodniejszą obecnie metodą nieinwazyjnej redukcji tłuszczu. To innowacyjny sposób, aby wysmuklić ciało poprzez zamrażanie niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej bez operacji i okresu rekonwalescencji. Czy warto się na nią zdecydować? Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące zabiegu.
 • Twarz kobiety
  Wybierasz się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej? Nie daj się zaskoczyć! Podpowiadamy, jak odnaleźć się w gąszczu najnowszych technik, metod, preparatów. Przedstawiamy pięć terminów, które musisz znać.
 • Kobieta o smukłych nogach
  Długie, szczupłe nogi, wąska talia, płaski brzuch - coraz więcej młodych kobiet decyduje się na zabiegi chirurgii plastycznej, by wyglądać jak modelki na wybiegu. Ostatni trend to kriolipoliza ud, która ma zapewnić idealną przerwę pomiędzy smukłymi udami.
 • Usuwanie tłuszczu z pośladków
  Dbanie o wygląd stało się jednym z najważniejszych aspektów życia gwiazd. Dla gładkiej cery, szczupłej sylwetki czy jędrnych pośladków osoby z pierwszych stron gazet są w stanie zrobić naprawdę dużo. Przedstawiamy bezbolesne i zapewniające niemal natychmiastowy efekt zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, którym najczęściej poddają się gwiazdy.