• Cheryl Cole na stkaniu z królową Elżbietą II podczas jubileuszu monarchini
  Kolejny wielki sukces polskiej mody, a konkretnie – Ewy Minge. Brytyjska gwiazda Cheryl Cole po raz kolejny wystąpiła w sukni autorstwa polskiej projektantki. Tym razem na nie byle jakiej imprezie – podczas spotkania z królową Elżbietą i koncertu dedykowanego samej monarchini.
 • Królowa Elżbieta II i Cheryl Cole
  Wielkie świętowanie jubileuszu królowej Elżbiety II nie obyło się bez polskiego akcentu. Popularna brytyjska gwiazda wystąpiła przed monarchinią w sukni polskiej projektantki! Cheryl Cole wybrała na tę okazję suknię projektu Ewy Minge. Dobrze zrobiła? Zobaczcie zdjęcia!
 • Kate Middleton i Elżbieta II
  Czyżby nieomylna ikona stylu i smaku w końcu popełniła modowa gafę? I to na dodatek przez wielkie „g”? Księżna Catherine na jubileuszu zaprezentowała kreację, która uznano za wielce nieodpowiednią. Dlaczego? Bo przyćmiła samą królową Elżbietę podczas jej wielkiego święta… Zobacz zdjęcia!
 • Królowa Elżbieta II
  Willard Wigan zrobił królowej Elżbiecie II niespodziankę z okazji 60-lecia jej panowania w Wielkiej Brytanii. Specjalista od mikrokospijnej sztuki umieścił jej wizerunek na ziarenku kawy.
 • Królwa Elzbieta II wstąpiła na brytyjski tron dokładnie 6 lutego 1952 roku, choć koronacja miała miejsce dopiero w czerwcu 1953 roku
  W tym roku skończy 86 lat. Na tronie zasiada już od 60 lat. Królowa Elżbieta II jest najstarszym co do długowieczności brytyjskim monarchą. Na tronie zasiadła 6 lutego 1952 roku po śmierci ojca, króla Jerzego VI.
 • Kreacje królowej Elżbiety II podczas wizyty w Australii
  Brytyjska królowa Elżbieta II słynie z nienagannego stylu i wielkiej klasy. Podczas wizyty w Australii 85-letnia monarchini zaprezentowała się w jak zwykle eleganckich kreacjach i charakterystycznych kapeluszach. Zobacz zdjęcia!