• Majka Jeżowska
  Media rozpisywał się niedawno, że w przeszłości Majka Jeżowska odbiła ukochanego Krystynie Prońko i teraz obie piosenkarki są mocno skonfliktowane. O tym, jak było naprawdę, Jeżowska opowiedziała w rozmowie z dziennik.pl
 • Krystyna Prońko, Majka Jeżowska
  Kiedyś łączyła je przyjaźń, jednak konflikt o mężczyznę zniszczył ją na dobre. Majka Jeżowska i Krystyna Prońko, mimo upływu lat wciąż pamiętają o dawnych urazach.
 • Katarzyna Bujakiewicz CC BY-SA 2.5/fot. Monika Mężyńska
  Celebryci nie wyciągają lekcji, jakie dają im wyborcy. Nie zraziła ich porażka Otylii Jędrzejczak czy Weroniki Marczuk i innych znanych twarzy w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Listy do nadchodzących wyborów samorządowych znów zapełniają aktorzy, sportowcy i piosenkarze.
 • Andrzej Zaucha (1949 - 1991)
  W poniedziałek mija dwadzieścia lat od tragicznej śmierci wybitnego piosenkarza, aktora i sportowca Andrzeja Zauchy. Tego dnia, w bydgoskiej Operze Nova odbędzie się koncert pamięci nieżyjącego artysty. Wystąpią m.in. Krystyna Prońko i Mietek Szcześniak.
 • Agnieszka Popielewicz, Maciej Rock i Paulina Sykut
  Piknik Country – największa w Polsce i jedna z najpopularniejszych tego typu imprez w Europie – świętował okrągły jubileusz. Fani kowbojskiego grania zjechali do Mrągowa już po raz trzydziesty. Było więc głosowanie na hit wszystkich pikników, na scenie amfiteatru – obok gwiazd country – pojawili się m.in. Perfect, Anna Wyszkoni i Krystyna Prońko, a imprezę transmitowała telewizja Polsat. Oto Piknik Country 2011 podglądany zza kulis...