Pandemia koronawirusa najgorszym kryzysem zdrowotnym w historii WHO
27 lipca 2020Pandemia koronawirusa jest bez wątpienia najgorszym kryzysem zdrowotnym, z jakim miała do czynienia Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - powiedział w poniedziałek jej szef Tedros Adhanom Ghebreyesus. Według wyliczeń Reutera SARS-CoV-2 zakaziło się dotąd ponad 16 mln osób.