• SecretLab Titan
   Jaka jest najważniejsza część zestawu komputerowego szanującego się gracza? Owszem, ważna jest karta graficzna, czy procesor, ale najczęściej pomijanym elementem jest porządny fotel. To w nim przecież spędzamy godziny, walcząc z hitlerowcami, czy zabijając demony na Marsie czy też pracując w "domowym biurze". Singapurska firma SecretLab przygotowała więc mebel wagi ciężkiej
 • Fotel
  Monika i Philippe Le Felic to polsko-francuskie małżeństwo. Jak urządzili swoje mieszkanie? - Szukam bardzo nietypowych przedmiotów - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" właścicielka. W studiu programu dekoratorka wnętrz Ewa Mierzejewska wyjaśniła, jak wybrać wygodne krzesła. Jak odnowić stare krzesło?
 • Marek Majcher, oskarżony o rzucenie krzesłem w prezydenta
  Krakowski sąd uniewinnił w środę Marka Majchra od zarzutu usiłowania zamachu na byłego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego poprzez rzucenie w niego krzesłem podczas wiecu przedwyborczego 8 marca 2015 r. w Krakowie. Ukarał natomiast oskarżonego grzywną za znieważenie prezydenta.
 • Kraków, 08.03.2015 roku. Spotkanie ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego z wyborcami w Krakowie, które zakłócili protestujący działacze Nowej Prawicy. Protestujący przynieśli ze sobą krzesło i skandowali "Gdzie jest szogun?"
  Kary 5 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata żąda prokuratura dla mężczyzny oskarżonego o usiłowanie zamachu na byłego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego poprzez rzucenie weń krzesłem i obrażanie obelżywymi słowami. Obrona chce uniewinnienia.
 • Andrzej Duda i Marta Kaczyńska
  Podczas uroczystości na Wawelu z okazji 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej Andrzej Duda pojawił się bez Pierwszej Damy, co szybko wychwycili obserwatorzy. Komentarze pojawiły się przede wszystkim na Twitterze.
 • Mężczyzna pracuje
  Z przeprowadzonych w 2014 roku badań GUS wynika, że Polacy pracują obecnie dłużej niż kiedykolwiek. Ostatnie badanie, przeprowadzone aż dekadę temu, wskazywało na 7 godzin i 7 minut. Obecnie spędzamy w pracy średnio pół godziny więcej. Nie znaczy to jednak, że wśród naszych rodaków brak osób pracujących powyżej 8 godzin. Najczęściej są wśród nich przedsiębiorcy (42,2%) i osoby samozatrudniające się (35,3%).
 • Angela Merkel i jej mąż Joachim Sauer na Festiwalu Wagnerowskim w Bayreuth
  Rzecznik niemieckiego rządu zdementował informacje o tym, jakoby kanclerz Angela Merkel straciła przytomność na Festiwalu Wagnerowskim w Bayreuth. Informowały o tym wcześniej niemieckie media.
 • mem / Hipsterski maoizm
  Gdzie Kamil Durczok znajdzie pracę po odejściu z TVN, dlaczego Bronisław Komorowski pali wszystkie krzesła, jakie smerfy występują w polskiej polityce i co ma wspólnego Ogórek z Kukizem? Zobacz, z czego śmiał się Internet w mijającym tygodniu.
 • mem / Lemingopedia
  Bronisław Komorowski walczy z krzesłami, Magdalena Ogórek robi usta w rybkę z okazji Dnia Mężczyzn, a Jarosław Kaczyński nie może się doczekać wygranej w wyborach. Oto najlepsze memy dnia.
 • Bronisław Komorowski, podczas spotkania z wyborcami w Nowym Targu
  Policja twierdzi, że zatrzymała kibola, który chciał rzucić krzesłem w prezydenta podczas wiecu na krakowskim rynku. Tymczasem działacze partii KORWiN twierdzą, że to jeden z członków ich młodzieżówki, który nie zamierzał niczego złego.