• Dziecięce gwiazdy muzyki: Krzysztof Antkowiak
  Ich dzieciństwo dalekie było od tzw. "normalności". Zamiast na placach zabaw, czas spędzali na salach prób i w studio nagraniowym. Oto muzycy, którzy stali się sławni na długo przed tym nim… stali się dorośli.
 • "Merry Christmas Everybody" – Slade
  Święta, święta i po świętach! Z jednego powodu to się dobrze składa – nie będziemy musieli słuchać już gwiazdkowych piosenek (nie mylić z kolędami!). Oto okolicznościowe przeboje, które w tym roku prześladowały nas najbardziej...
 • Edyta Górniak, Krzysztof Antkowiak
  Edyta Górniak ma na swoim koncie kilka romansów ze znanymi mężczyznami. Wśród byłych kochanków divy są miedzy innymi Piotr Kraśko, Dariusz Kordek, Adam Sztaba i Robert Kozyra. Niewiele osób jednak wie, że w początkach swojej kariery, gwiazda była związana także z Krzysztofem Antkowiakiem.
 • Krzysztof Antkowiak
  Na przełomie lat 80 i 90 był idolem polskich nastolatek. Jego hit "Zakazany owoc" królował na listach przebojów i w rozgłośniach radiowych, a każda kolejna piosenka błyskawicznie stawała się przebojem. Mimo sukcesów i dużej popularności, w pewnym momencie zniknął ze sceny. Teraz powraca do gry i rozlicza się z przeszłością.
 • Elżbieta Dmoch
  Przy ich przebojach bawiła się kiedyś cała Polska. Potem zniknęli ze sceny. Kto dziś jeszcze pamięta tamtych idoli? Zapraszamy na sentymentalną, muzyczną podróż do przeszłości.
 • Krzysztof Antkowiak
  Krzysztof Antkowiak przyznaje, że nigdy nie zależało mu na sławie ani statusie celebryty. Wokalista pojawił się na polskiej scenie muzycznej 26 lat temu, kiedy zdobył popularność hitem „Zakazany owoc”. Od tego czasu wiele osób zastanawiało się, dlaczego wokalista zniknął z show-biznesu. Antkowiak cały czas zajmował się muzyką, ale nie chciał być na pierwszych stronach gazet.
 • Grzegorz Ciechowski (1957 - 2001)
  W grudniu tego roku minie 10 lat od śmierci Grzegorza Ciechowskiego. Z tej okazji w poniedziałek, 24 października w sklepach pojawi się album "to też Ciechowski", z utworami, które stworzył lub wyprodukował artysta dla innych muzyków.