• Małgorzata Babilońska-Włodarczyk
  W najnowszym numerze "Playboya" ukarze się wywiad z mistrzem świata organizacji WBC oraz IFB, Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Sportowiec zdradzi co poczuł, gdy pierwszy raz zobaczył nagie zdjęcia swojej żony... Gwiazdą okładki została partnerka pięściarza, seksowna Małgorzata Babilońska-Włodarczyk. Zobacz zdjęcia!
 • Giaccobe Fragomeni i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk
  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po raz szósty obronił pas mistrza świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Na ringu w Chicago polski bokser pokonał przed czasem Włocha Giaccobe Fragomeniego.
 • Krzysztof Włodarczyk pokonał w Moskwie Rachima Czakijewa i obronił bokserski pas mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej. Włodarczyk wygrał przez nokaut w ósmej rundzie.
 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk z małżonką Małgorzatą Babilońską.
  Tę stylizację można eufemistycznie nazwać odważną lub bez owijania w bawełnę: zupełnie niedopasowaną do okoliczności. Jedno trzeba jednak przyznać Krzysztofowi Włodarczykowi i jego małżonce: nie ginęli w tłumie eleganckich gości zgromadzonych w Teatrze Wielkim Operze Narodowej na premierze superprodukcji "1920. Bitwa Warszawska".
 • „Prawdziwy mężczyzna troszczy się o swoich bliskich”: kampania przeciwko przemocy wobec kobiet
  W Polsce aż około 800 tysięcy kobiet rocznie doświadcza różnych form maltretowania. „Prawdziwy mężczyzna troszczy się o swoich bliskich”: to hasło tegorocznej kampanii społecznej AVON Kontra Przemoc. Twarzami tegorocznej kampanii zostali panowie kojarzeni z wizerunkiem „prawdziwych mężczyzn” - Krzysztof Diablo Włodarczyk i Przemysław Saleta.