W Przemyślu zniszczono kolejny krzyż
03 września 2010Policja poszukuje sprawców ścięcia drugiego z krzyży na Wzgórzu Trzech Krzyży w Przemyślu - poinformowała Marta Tabasz z zespołu prasowego podkarpackiej policji. "Pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej na wzgórzu znaleźli ścięty drewniany krzyż. Leżał obok miejsca, gdzie był postawiony" - powiedziała Tabasz.