Obrońcy krzyża podzieleni. Co dalej?
12 sierpnia 2010Osoby określające się jako obrońcy krzyża stojącego przed Pałacem Prezydenckim są podzielone w kwestii jego przeniesienia do kościoła św. Anny. Podczas zwołanej przez nie konferencji prasowej można było usłyszeć całkowicie odmienne opinie. "Będę uczestniczył w procesji i przeniosę sam ten krzyż, jeśli będzie trzeba" - mówi Miłosz Stanisławski ze Społecznego Komitetu Obrońców Krzyża. "Najpierw monument" - odpowiada Joanna Burzyńska.