Biskup pobłogosławił pątników krzyżem zdjętym w radomskiej komendzie
14 sierpnia 2013 Bp Henryk Tomasik podczas mszy we Mstowie koło Częstochowy błogosławił
uczestników 35. Pieszej Pielgrzymki krzyżem, który przed kilkoma dniami
został zdjęty ze ściany Komendy Miejskiej Policji w Radomiu - informuje
radio TOK FM.