• Księżniczka Beatrice słynie z wątpliwego gustu. Jej "preclowy" kapelusz obrósł legendą
    Ochroniarz piątej w sukcesji do brytyjskiego tronu księżniczki Beatrice, bezceremonialnie potraktował tajlandzką księżniczkę Sirivannavari Nariratanę. Gdy na paryskim pokazie mody księżniczka zagadnęła wnuczkę Elżbiety II usłyszała, że Beatrice "nigdzie się nie ruszy".
  • Arystokracja wśród mody: kreacje na ślubie królewskiej wnuczki
    Taka okazja nie zdarza się często. No, może za wyjątkiem ostatnich miesięcy… Ślub w rodzinie królewskiej wymaga specjalnej oprawy i wyjątkowo strojnych kreacji. Kolejne zaślubiny w monarszej familii, kolejna rewia arystokratycznej mody. Zara Philips, wnuczka królowej Elżbiety, powiedziała sakramentalne „tak” w obecności znamienitych gości. Stylowe, eleganckie, zgodne z protokołem dyplomatycznym i dopracowane w najmniejszym detalu – takie powinny być stroje uczestników tak wyjątkowej uroczystości. Idealnie dopasowane kostiumy, oryginalne kroje sukien, perfekcyjnie dobrane dodatki a nade wszystko – fantazyjne kapelusze – tak prezentowały się księżne, księżniczki, królowe i gwiazdy show-biznesu na ślubie kuzynki księcia Williama. Zobacz zdjęcia!
  • Fantazyjny kapelusz księżniczki Beatrice wzbudził wielkie zainteresowanie
    Ślub księcia Williama był wielkim wydarzeniem w świecie mediów. Natomiast na samym ślubie wielkim wydarzeniem było pojawienie się księżniczki Beatrice w tym oto kapeluszu. Niecodzienne nakrycie głowy stało się gwiazdą Internetu. Teraz zostało zlicytowane za oszałamiającą sumę.