USA triumfuje w półfinale mistrzów i zagra w finale Ligi Światowej
07 lipca 2012Mistrzowie olimpijscy Amerykanie kontra wicemistrzowie świata Kubańczycy. Taki był pierwszy półfinał tegorocznego turnieju Ligi Światowej. Lepsi okazali się Amerykanie, którzy zwyciężyli 3:0 (25:23, 25:22, 25:23). Czy w finale trafią na Polaków? Okaże się wieczorem.