Chavez wrócił na Kubę, żeby poddać się chemioterapii
17 lipca 2011 Prezydent Wenezueli Hugo Chavez wrócił na Kubę, gdzie ma poddać się chemioterapii, i zapowiedział, że już w niedzielę podejmie w Hawanie leczenie. Miesiąc temu Chavez przeszedł operację usunięcia nowotworu.